Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Contact

Contact

Vestigingsdirectie:

Vestigingsdirecteur: Dhr. H.C. van Vugt

zuidermavo@cvo-portus.nl

Teamleider: Mw. P. Verhoef

p.verhoef@cvo-portus.nl

Leerjaarcoördinatoren:

Leerjaar 1 & 2: Dhr. R. Gorissen

r.gorissen@cvo-portus.nl

Leerjaar 3 & 4: Dhr. E.W. Westdijk

e.w.westdijk@cvo-portus.nl

Administratie:

Dhr. N.C.J. van Dijke 

n.c.j.van.dijke@cvo-portus.nl

Studiecoördinator & Decaan: 

Dhr. P. van der Sluijs 

p.van.der.sluijs@cvo-portus.nl

Ondersteuningsteam: 

Ondersteuningscoördinator: Mw. W.J.G. van Veldhuizen

w.j.g.van.veldhuizen@cvo-portus.nl

Schoolmaatschappelijk werker: Dhr. S.A.L. Klaassen

s.a.l.klaassen@cvo-portus.nl

Dyslexiecoach: Mw. A. Mulder

a.mulder@cvo-portus.nl

Begeleider Passend Onderwijs: Dhr. J.C.C. de Bruyn 

Schoolverpleegkundige van het CJG: Mw. H. Boekhari

Leerplichtambtenaar van de gemeente Rotterdam: Mw. S. Steijart

Contact

Portus Zuidermavo-havo

Grift 30

3075 SB Rotterdam

Bel of mail

010-4195772

Volg ons op social

Deel deze pagina via Facebook

  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.